2 Aralık 2020 Çarşamba

Ulefone Armor 10 5G Performans Testi

Ulefone, dünyaca ünlü dayanıklı telefon üretici firmasıdır. Firma geçmiş yıllarda olağanüstü piyasaya sağlam akıllı telefonlarını sürdü. Bunun yanında firma, dünyanın ilk 5G sağlam akıllı telefonu olan Ulefone Armor 10 5G'yi piyasaya sürerek bir başarı daha kazandı. Cihazın en önemli özellikleri arasında Dimenstiy 800 5G SoC, 8 GB RAM, 128 GB ROM ve 64 megapiksel kameraya sahip olması. Bu özelliklerini barındırdığı için yakın zamanda telefona performans testi yapıldı. 
Aşağıda yer alan videoda telefon MediaTek Dimensity 800 destekli cihaz AnTuTu benchmarkında 307.629 puan aldığı görülmektedir. 8 çekirdek işlemci, Qualcomm'un Snapdragon 700 serisi yonga setleriyle aynı düzeyde performans gösterdiği aşikar. AnTuTu testleri, performans puanlarını hesaplamak için cihazın CPU'sunu, GPU'sunu, belleğini ve UX'lerini test etmektedir.


Ulefone Armor 10 5G, 6.67 inç FullView ekrana sahiptir ve ultra yüksek çözünürlüklü bir kamera entegre edilmiştir. Akıllı telefon 15W hızlı şarj desteğine ve bu gücü de 5.800 mAh gibi devasa bir pil gücünden elde etmektedir. Google Pay üzerinden NFC ile temassız ödemeleri de desteklemektedir.

Banggood üzerinden telefon 7 Aralık 2020 tarihi itibaren 399 Dolardan resmi olarak satışa çıkacaktır. Üstelik ilk 200 kişi telefonu alırken ücretsiz bir Ulefone saat kazanacaktır. Cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ulefone resmi web sitesine gidebilir ve inceleyebilirsiniz.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *