26 Aralık 2020 Cumartesi

Samsung Belirli Ülkelerde Galaxy Store'daki Ücretli Uygulamaları Kaldıracak

Bazı telefon üreticileri, kullanıcıların uygulamaları, duvar kağıtlarını, temalarını beğendiği içerikleri indirebileceği kendi mağazaları vardır. Samsung firması da onlardan birisi ve mağazasının adı da Galaxy Store.


Galaxy Store hem ücretli hem de ücretsiz uygulama içerir ancak Samsung firmasından gelen bir bildirim ise, kullanıcılara belirli ülkelerdeki mağazadan tüm ücretli uygulamaları kaldırmayı planladığını bildiren bir bildirim gönderdi.

Samsung, yalnızca ücretli içerikler(uygulamalar) değil, aynı zamanda IAP'leri (uygulama içi satın alımlar) olan uygulamaları da kaldıracağını belirtiyor. Değişiklikten yararlanacak ülkeler; Arnavutluk, Azerbaycan, Bahamalar, Bangladeş, İzlanda, Moldova, Pakistan ve Uruguay.Yukarıda belirtilen değişiklik için herhangi bir karar nedeni belirtilmemiş olsa da SamMobile, kararın Samsung'un kendi iradesinden çok ülkelerdeki ödeme politikalarından kaynaklandığı belirtiyor. Ayrıca yeni uygulama 26 Ocak 2021'de yürürlüğe girecek.

Türkiye küresel pazarında da keşke böyle bir durum olsa ne güzel olurdu. Düşünün Galaxy Store'da bulunan tüm uygulamalar ücretsiz karşınızda olacak. Bu durumu nasıl değerleniyorsunuz? Değerli yorumlarınızı bekliyor olacağız.
Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *