26 Aralık 2020 Cumartesi

Samsung Galaxy A72 4G Piyasa Sızdırıldı

Geekbench kıyaslama platformunda SM-A725F model numarasını taşıyan bir Samsung akıllı telefonu görüldü. Söz konusu platformda görüntülenen telefon Qualcomm Snapdragon 720G yonga setine sahip olması.

Samsung'un aynı telefonun iki versiyonunu ileri ki günlerde de göreceğiz. Hatırlarsınız ki şirket, Galaxy A51, A71 telefonlarınıın 4G ve 5G versiyonlarını piyasaya sürdü.
Dolayısıyla, Samsung'un gelecek yıl içerisinde de aynı stratejiyi izleyip izlemeyeceğimizi görmek ilginç olacaktır. Bununla birlikte, şirketin uygun fiyatlı 5G cihazlarını getirmeyi planladığına dair bilgiler geliyor.

Samsung Galaxy A72 listed on BIS certification. Model number : SM-A725F
Image

Galaxy A72, 4G ve 5G versiyonlarının ağ desteği dışında özelliklerinin aynı olması bekleniyor. Buna göre, muhtemelen ekranın üst tarafında bir delik ve 6,7 inç AMOLED ekrana sahip olmaları. Arka tarafına bakıldığında dörtlü kamera ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte büyük olasılıkla 64 megapiksellik bir ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş diğer sensörler ve iki adet 5 megapiksel sensör barındırması.
Bu duruma istinaden bilgiler Samsung'un Galaxy A32 ve Galaxy A52 gibi kardeşlerinin en çok satan Galaxy A51'in yerini alacağını işaret parmağı ile göstermektedir.

Samsung Galaxy A72 akıllı telefonun fiyatı ne kadar? Galaxy A72 Türkiye'ye ne zaman gelecek? Bu gibi sorular soruyorsanız değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Bizde sizler gibi bu telefonun diğer çok satan kardeşler gibi satacak mı satmayacak mı merak ile bekliyoruz.
Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *