6 Aralık 2020 Pazar

Nokia BH-405 TWS Kulaklıkları Piyasaya Sürülecek

Nokia Mobile China 7 Aralık Pazartesi yapacağı bir etkinlik sırasında kulaklıkları piyasaya sürecek. Çin ülkesinde tanıtacağı kulaklıkları küresel pazarlamada değil de neden tek Çin'de tanıtıyor? Bu soruya bizde sizler gibi şaşırıyoruz.Nokia BH-405 TWS Özellikleri Neler?

Nokia BH-405'in her bir kulağında 6 mm grafen sürücü bulunmaktadır. Kendisi ile birlikte 48.4 gram ağırlığındadır. Bluetooth 5.0 ile bağlanmakta olup, IPX7 sertifika derecesine sahiptir. Bu kulaklıklar 1 metre suda 30 dakika kadar suya dayanıklıdır. Nokia BH-405, tek şarj ile 5 saate kadar dayanıklılık gösterir. Kulaklıklarda kablosuz şarj desteği yoktur. Bununla birlikte, şarj etmek için bir USB-C kablosu almanız gerekmektedir. Kulaklıklar dokunmatik kontrolleri desteklemektedir. Böylece gelen aramaları cevaplamak, gelen aramaları reddetmek ve telefonunuzda bulunan asistanı aramak için dokunabilir, uzun basabilir veya iki kez dokunabilirsiniz.Nokia BH-405 TWS Fiyatı Ne Kadar?

Nokia Power Earbud'ların 60 Euro'luk bir fiyat etiketi var fakat Çin ülkesinde bu fiyat etiketinin altında daha ucuza satılmasını bekliyoruz.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *