23 Kasım 2020 Pazartesi

Samsung Galaxy Z Flip, One UI 3.0 Beta Güncellemesini Aldı

Samsung nihayet Galaxy Z Flip için en yeni One UI 3.0 Beta sürümünü piyasa sürüyor. Bu güncelleme, Samsung'un en son beta sürümünde bulunan sorunları düzelttiğini, diğer cihazlar için hazır konumuna getirdiği ve ileri zamanlarda bu sürümünü yayınlacağını işaret etmektedir.


Tizenhelp tarafından bildirildiği üzere, duyurunun Samsung Members uygulamasından yapıldığı bildirildi. Bu duruma göre güncelleme sadece şu anda Güney Kore'deki kullanıcılara hitap etmektedir. Hem Galaxy Z Flip 5G hem de LTE modellerine güncelleme almıştır. İki varyantın beta sürümü alması muhtemelen güncellemenin daha geniş bir kitleye kullanımına sunmadan önce herhangi bir hata içerip içermediğini test etmek içindir.

Bu hafta Beta güncellemelerini almaya başlayacak diğer telefonlar ise Galaxy S10, S10+, S10e ve Z Fold2 gibi cihazların Android 11 işletim sistemi tabanlı en son One UI 3.0'ı alacağını göstermektedir. Plus, Galaxy Note moderatörünün bir sonraki Galaxy Note 10 serisinin Beta sürümünü bu hafta geleceğini bildirdi.

Hatırlatırsak, Samsung kritik bir sorun bulduktan sonra yakın zamanlarda One UI 3.0 Beta güncellemesini erteledi. Sorunun kaynağın ise Galaxy Note 10 telefonun güncelleme almasından sonra pil, performans ve uygulama çökmeleri ile ilgiliydi. Bu güncelleme katlanabilirler de dahil olmak üzere geçmiş yılların çıkardığı amiral gemilerinin de Beta programının dışına bıraktığı anlamına gelmektedir.

Samsung 5 Ağustos 2020 tarihindeki bulunan etkinlikte Android 11 tabanlı One UI 3.0'ı onayladı. Bu durum güncelleme 2020 yılı bitmeden önce piyasaya sürülecek.

Bununla birlikte, bu haberle Samsung Galaxy Z Flip, One UI 3.0 Beta güncellemesini alan ilk katlanabilir telefon oldu. Güney Kore ülkesinde yaşıyorsanız ve Beta Programına kayıt yapmışsanız geriye tek şık kalıyor. Bildirimleri görebilmek için Samsung Member uygulamasını gidip görebilirsiniz.

One UI 3.0'ın yeni özelliklerini sizde önceden denemek için Ayarlar > Yazılım Güncellemeleri > İndir ve Yükle yoluyla güncellemeyi indirip deneyebilirsiniz. Beta Programına kayıt olmadıysanız eğer, Samsung Member uygulamasına gidin ve One UI 3.0 başlığına tıklayın. Bu güncellemenin telefonunuza ulaşması uzun sürmeyeceğinden, diğer bölgelere farklılık gösterdiğinden kullanıcılara sabırla beklemelerini önermekteyiz.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *