8 Kasım 2020 Pazar

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Sürümü İle Geliyor!

OnePlus kısa süre önce OnePlus 8T telefonlar için yeni bir Cyberpunk 2077 Limited Edition sürümünü yayınladı. Şirket, birkaç yıldır Limited Edition sürümü tarzında sınırlı sayıda üretimleri yapmaktadır. Öne çıkanlardan bazıları OnePlus 5T Star Wars Limited Edition, OnePlus 6 Marvel Avengers Limited Edition ve OnePlus 6T / 7T Pro McLaren Limited Edition. Bununla birlikte, OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, OnePlus'ın şu ana kadar tasarlayıp yaptığı en iyi özel sürüm olarak karşımıza çıkıyor. Tasarıma yakından bakmanıza sağlayacak cihazın resimlerine bakalım.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, OnePlus 8T ile aynı teknik özelliklerine sahiptir. Ancak tasarım ve yazılım açısından normal sürümünden tamamen farklı bir görünüme sahiptir.

Model üç aşamalı bir tasarıma sahiptir. Arka panelin üst kısmı kamera dizisini içeren bir pencereye benziyor. Ayrıca oyundan da bir barkod var. Ardaından arka panelin orta segmenti, üzerine kabartmalı OnePlus logosu ile AG'den yapılan bir cam mevcut. OPPO Reno4 Pro Artist Limited Edition'a benzer bir tasarım kullanılmış. Son olarak panelin alt kısmında sarı renkli Cyberpunk 2077 logosu ile karbon benzeri bir tasarım bulunuyor.

Yazılım için, telefon Android 11 tabanlı OxygenOS 11 işletim sistemi ile birlikte geliyor. Temasına bakıldığında ise özel bir tema kullanılmış. AOD stiline ve oyundan sonra tasarlanmış kamera filtrelerine sahiptir.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *