30 Ekim 2020 Cuma

Yahoo, 50 Dolarlık Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y'yi Tanıttı

Çin telefon üreticisi ZTE ile beraber ortaklığın sonucu çıkan Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y'yi ismini duyurdu.

Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y Ekran Özellikleri ve Tasarımı?

Yahoo'nun resmi mağazasında Yahoo Mobile olarak isimlendirilen ve listelenen telefon ZTE Blade A3Y, 720 piksel HD ekran çözünürlüğe, 18:9 en boy oranına ve 5,45 inçlik bir ekrana sahiptir. Ekran çerçevesiz ekran olmadığı için çentik tasarımı da yoktur. Telefonun ekran boyutları üst ve alt kenarlarında çerçeve boyutu vardır.

Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y Temel Donanım Özellikleri Neler?

Telefon 2 GB RAM ile donatılmış bir MediaTek dört çekirdekli işlemci tarafından destekleniyor. 32 GB dahili hafızası ve 2 TB'a kadar da artırabilir hafıza desteği bulunmaktadır. Telefonun arka kısmına bakıldığında ise kapasitif bir parmak izi sensörü bulunmaktadır. Parmak izi sensörü ile birlikte gelen telefonun aynı zamanda yüz tanıma özelliğini de kullanmaktadır.

Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y Kamera Özellikleri Neler?

Fotoğraf çekmeyi sevenler için, telefonun arkasında tek 8 megapiksel sensör ve iki LED bulunmaktadır. Tek kamera sistemine sahiptir. Arka kamera ve LED flaş, piyasada bulunan diğer telefonların ikili veya üçlü kamera kurulumu gibi arka panelin sol üst köşesine dikey olarak yerleştirilmiştir. Ön kamerasına gelindiğinde ise, LED flaş ve 5 megapiksel kamera sensörü bulunmaktadır.


Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y Fiyatı Ne Kadar?

Telefonun bataryasına gelindiğinde ise 2.660 mAh batarya bulunmaktadır ancak Yahoo, tüm gün kullanabilen akıllı güce sahip olduğunu belirtmektedir. Android 10 işletim sistemini ile beraberinde Yahoo Mail, Yahoo News, Yahoo Sports, Yahoo Finance ve Yahoo Weather gibi Yahoo uygulamaları önceden telefone yüklenmiş olarak geldiğinden Android tamamen saf Android değildir.

Fiyata gelindiğinde ise, mevcut akıllı telefonunuzu takas etmek istiyorsanız Yahoo Mobile ZTE Blade A3Y ücretsiz olarak alınabilir. Telefonun değeri 100 Dolara kadar çıksa da 50 dolarlık bir tanıtım fiyatı mevcut.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *