5 Ekim 2020 Pazartesi

Samsung Galaxy F41 Beklenen Fiyat ve Teknik Özellikleri

Samsung, Galaxy F41 telefonunu 8 Ekim saat 17:30'da Hindistan'da piyasaya sürecek. Perşembe gününe ulaşmadan önce beklenen fiyata ve diğer özelliklere bir göz atalım.


Serinin ilk katılımcısı Galaxy F41 olan telefon, resmi tanıtımlarda M serisi telefonlar ile benzerliği olması. Arka tarafında dikdörtgenin içinde parmak izi sensörü ve üçlü kamera sistemi düzeni var. Ön tarafta ise su damlası tarzı çentikli bir ekran varken, sağ tarafında ise güç ve ses düğmeleri bulunmaktadır.

Fiyat söylentilerine baktığımızda, günümüzde popüler olarak "Glasstic" tasarım olarak adlandırılan cilalı bir polikarbonat arka paneli bekleyebiliriz. Ancak Samsung henüz bu söylentiyi resmi olarak onaylamadı. Renk çeşitliliği ile ilgili olarak, şimdiye kadar resmi videolarında yeşil renk ağırlık basıyor.

Samsung Galaxy F41 Teknik Özellikleri

Daha önce sızdırılan haberlerde telefonun sAMOLED Infinity-U ekrana sahip olacağını onayladı. Ayrıca ekranın 6.4 inç boyutunda olması ve 1080x2340 piksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Muhtemelen telefonda Exynos 9611 SoC ve en az 6 GB RAM'i barındıracak. Depolama alnı henüz bilinmemekle birlikte standart 64/128 GB versiyonlarını bekleyebiliriz. Samsung'un M serileri gibi depolama genişletmesi için microSD yuvaları içerdiği biliniyor ve bu nedenle bu F serisinde de böyle olmasını bekleyebiliriz.


Ayrıca sızdırılan bilgilerde 3.5 mm ses girişi, 4G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS ve C Tipi bağlantı noktası gibi temel özelliklerini de bekleyebiliriz. Samsung, telefonun 15W hızlı şarj desteği ile birlikte 6.000 mAh büyüklüğünde güçlü bir bataryaya sahip olacağını resmi olarak onayladı.

Beklenen Fiyat

İlk sızıntılardan itibaren, telefonun Android 10 ve Samsung'un One UI'si ile birlikte gelmesi. Fiyat olarak gelindiğinde ise 205$-273$ civarında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *