9 Ekim 2020 Cuma

Redmi Note 10, 108 MP Kamera Kullanan İlk Redmi Telefonu Olabilir

Birkaç gün önce, Redmi GM, Çin ülkesinde yeni bir Redmi telefonunun piyasaya sürüldüğünü bildirdi. Şirket, Redmi K30 serisinin yeni modellerini ve Çin küresel pazarlamada Redmi Note 10'u büyük olasılıkla tanıtacak. Ayrıca Redmi Note 10'un Avrupa'daki isminin Mi 10T Lite'ın yeniden markası olduğu belirtilmekte ve şimdi, Weibo'daki bir sızıntı habere göre, cihazın Çin ülkesi için farklı kameralara sahip olacağını bildirdi.

Sızdırılan bir haberde "J17" model numarası bulunan telefonun 108 MP kamera ile donatılacağı bildirildi. Bununla birlikte muhtemelen "Telefoto" ve "Makro" lenslere sahip olacaktır.

Dahası sızdırılan haberdeki telefonun teknik özelliklerinden bile bahsedildi. Habere göre, telefon 120Hz LCD ekrana sahip olacaktır. Snapdragon 750 yonga seti, 108 megapiksel kamera, 33W hızlı şarj ve bunların gücünü ise 4800 mAh bataryadan alacağı olması. Bu bilgi Redmi Note 10'un Çin ülkesinde Mi 10T Lite'ın ince ayarlanmış bir sürümü olacağın söylentisini güçlendirmektedir. Ayrıca bu varyantların her ikisinde de 108 megapiksel sensöre sahip olacağı yankılanıyor.

Dahası yonga setlerine bakıldığında, Xiaomi gerçekten 2020 yılında daha fazla 5G telefon çıkarma sözünü getiriyor gibi görünmekte. Bu bilgiler ışığında yukarıda bilgiler doğruysa 108 megapiksel sensör kullanan ilk Redmi telefonu olacak. Redmi Note telefon, söylentilere göre 149$ gibi bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülürse kesinlikle şovmen bir telefon olacağı aşikar.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *