7 Ekim 2020 Çarşamba

PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesini Tanıttı

PUBG Mobile, yeni silahlar ve beraberinde silahlı araçlar getirecek olan Payload 2.0 güncellemesini alacak olması. Bu bilgiler, PUBG'nin resmi Twitter sayfasında paylaşılan bir videoda yer alıyor. Yeni güncellemenin başlayacak olan tarih açıklanmıyor ancak birkaç kaynak haberine göre güncellemenin 10 Ekim'de sunulmaya başlanacağına dair ipucu veriyor.PUBG Mobile, Payload modunu ilk olarak Ekim 2019 yılında tanıttı ve oyuncular arasında bu mod çok popüler oldu. Ancak, açıklanamayan bazı nedenlerden dolayı, bu özellik bu yılın ilk çeyreğinde kaldırıldı. Bu modun yeniden sunulması, PUBG Mobile 1.0'ın geçen ay piyasaya sürülmesinden bu yana popüler oyuna eklenen ilk büyük özellik olacak.


Yeni mod hakkında bilginiz yoksa size kısa bir özet sunacağız. Payload, daha ağır silahların yanı sıra helikopter uçurma yeteneği ile klasik battle royele moduna dayanıyor. Mod, M3E1-A roketatar, MGL ve M79 bomba fırlatıcılarını ve RPG-7'yi içeriyor. Ayrıca, Apex Legends oyununda gördüğümüze benzer şekilde, ölü bir takım arkadaşını kimlik kartını alıp en yakın radya kulesine götürerek canlandırma yeteneği içeriyordu. Bu özellik, bu yılın başlarında PUBG Mobile Lite'a da tanıtıldı.

Payload 2.0 modu için sızdırılan bir fragman, yeni silahların yanı sıra silahlı araçların da ekleneceğini ve uzaktan kumandalı İHA kullanarak düşmanları avlama yeteneği gösteriyor. Tüm araçlar ayrıca roketatarlar, ağır makineli tüfekler, alev silahları ve daha fazlası olmak üzere monte edilmiş bir silahlarla yükseltildi. Payload 2.0 özellikle yeni çıkan Erangel 2.0 haritasından yararlanacak.Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *