7 Ekim 2020 Çarşamba

OneUI 3.0 Public Beta Açılandı

Samsung, Güney Kore'deki Galaxy S20 serisi telefon kullanıcıları için OneUI 3.0 Public Beta olan yepyeni bir ara yüz yayınladı. Samsung'un Kore forumundaki bir gönderide, beta sürümünün başlangıçta sınırlı kullanıcılara açık olduğunu ancak gelecekte sınırlı olan sayının artış göstereceğini belirtmekte.


Samsung, 5 Ağustos 2020 tarihinde yapılan bir etkinlikte Android 11 tabanlı OneUI 3.0'ı açıklamıştı. Etkinlikten kısa bir süre sonra Galaxy S20 serisi için geliştiriciler Güney Kore ve ABD'de yayınlayacağını duyurdu. Ancak, en son güncelleme (Sammobile aracılığıyla) diğer tüm S20 telefon kullanacılara yeni kullanıcı arayüzü kullanma fırsatı veriyor.

Bununla birlikte, beta sürümünün yakında İngiltere, ABD, Polonya, Almanya, Çin ve Hindistan'a yayınlacağını bildiriliyor.

Her zaman olduğu gibi, güncelleme yapmadan önce telefonunuzun verilerini yedek almanızı tavsiye ederiz. Kurulum esnasında herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, bir servis merkezini ziyaret ederek eski ürün yazılımını kolayca dönebilirsiniz.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *