11 Ekim 2020 Pazar

Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G Telefonlarını Çin Ülkesinde Piyasaya Sürüldü

HMD Global, Çin ülkesinde 4G bağlantılı iki yeni Nokia markalı özellikli telefonlarını piyasaya sürdü. Bu telefonlar sırasıyla Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G'dir. Nokia 215 4G olan telefon 43$ gibi bir fiyat ile şimdiden ön sipariş için mevcut iken, ikincisi olan Nokia 225 4G telefonu 52$ gibi bir fiyat ile satılıyor. 17 Ekim'den itibaren ön sipariş için telefonların satışa sunulacağını planlanıyor.


Yeni piyasaya sürülen Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G telefonların diğer özellikli telefonlar gibi T9 tarzında sayısal tuş takımıyla birlikte geliyor. Ancak telefonları ön çıkaran sayısal tuş takımı değil, HD aramalar için VoLTE ile birlikte 4G bağlantısı desteği.

Daha ucuz model, daha pahalı modelde bulunan VGA kameradan yoksundur. Bu duruma istinaden diğer pahalı olan ikinci model telefonda bir çeşit birinci sınıf tasarıma sahip ancak yine de her ikinin de polikarbonattan üretilmiştir.


İkisi arasında ortak özellikler arasında Çin ülkesinde üç ana taşıyıcıda 4G bağlantı desteği, microSD kart yuvası (32 GB'a kadar), FM Radyo ve LED flaş yer almaktadır. Maalesef bu telefonların diğer özelliklerini bulamadık. İlerleyen zamanlarda özellikleri öğrendiğimiz zaman bu yazımızı tekrardan güncellemeye alacağız. 

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *