9 Ekim 2020 Cuma

Huawei Mate 40 Telefonu 22 Ekim ve 30 Ekim'de Çin'de Piyasaya Sürülecek

Huawei Mate 40 serisinin yaklaşan etkinliğini zaten biliyoruz fakat bilmediğimiz tek şey tarih. Şimdiye kadar güvenilir bilgiler veren bir sızıntı kişi, Mate 40'ın 22 Ekim'de piyasaya sürüleceğini söyledi. Görünüşe göre bu bilgiler ışığında Çin'deki küresel etkinliği tarihi 30 Ekim'de.

Twitter'daki sızdırılan bir haberde Huawei modellerin 30 Ekim'de Çin'de piyasaya sürüleceğini belirtmenin yanı sıra, 12 Ekim'de ortaya çıkmaya başlanacak olan etkinlik öncesi izleyicilere telefonun ilerleyişine ilişkin olası bir zaman çizelgesi verdi. Bu tarih ise 22 Ekim. Maalesef Huawei Mate 40'ın küresel pazarlamada satışlarının ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Bu doğrultuda, çoğu bölge Huawei Mate 40 serisini almak için gelecek yola kadar beklemek zorunda kalacağı açılandı.

Haberde daha önce Mate 40 serisinin Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 Pro Plus Porsche tasarımlarının oluşacağını açıklamıştı. Tüm serilerinin boyutlarına göre değişiklik olacağı fakat tümü TSMC'nin 5nm CPU üretim teknolojisine sahip, HiSilicon Kirin 9000 yonga setinden güç alacağı aşikar. Her zaman olduğu gibi, Mate 40 serisinin piyasaya sürüldüğünde tüm zamanların en iyisi olarak sıralanması gereken birinci sınıfr bir kamera sistemine sahip olmasını bekliyoruz. Mate 40'ın kamerasının mevcut DxOMark kamera sıralamasını alt üst etmesini beklemeyin.


Huawei'nin etkinlik ile ilgili hala resmi bir açıklaması yok ancak Pazartesi'den itibaren bazı etkinlik öncesi tanıtımları görmeye başlamalıyız.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *