5 Ekim 2020 Pazartesi

Samsung Galaxy W21 ismi Galaxy Z Fold2 Olarak Taçlandırılacak

Samsung, farkınızda olmadığınız Çin ülkesinde Galaxy W adında özel bir üst düzey premium telefon serisi satıyor. 2018 yılına kadar bu serideki telefonlar kapaklı telefon faktörüne sahipti ancak şirket 2019 yılında onu katlanabilir olarak ve ismini de Galaxy Fold 5G olarak değiştirdi.

Samsung Galaxy Z Fold2

Galaxy Fold 5G'nin bu sürümü beyaz renk ile piyasaya sürüldü. Snapdragon 855 ile normal sürümün aksine Qualcomm Snapdragon 855+ tarafından destekleniyordu. Şimdi yeni yayılan bir sızıntı haberine göre Güney Koreli teknoloji devi yakında Galaxy W21'in özel bir sürümünü piyasaya sürecek. 2020 yılında piyasaya süreceği telefonun ismi Galaxy Z Fold2 olarak rengi ise altın renginde olacağı tahmin ediliyor.

Her yıl Samsung firması, China Telecom ile işbirliği yaparak Çin pazarı için öcel olarak sınırlı sayıda birinci sınıf üst düzey premium bir telefon çıkartmaktadır. Bu telefonların genellikle isimleri Çin ülkesinde Galaxy W markasını taşır.

The Elec tarafından hazırlanan bir habere göre, Galaxy W serisi telefonun bu yılki baskısı Galaxy W21 olarak adlandırılacak ve Galaxy Z Fold2 ismini temel alacak. Altın renginde geleceği tahmin edilen telefonun 30.000 adet üretimi yapılacak.

Samsung, yerli markaların yükselişi nedeni ile 2017'den itibaren Çin telefon pazarında yaklaşık olarak %1 gibi bir pazar payına sahip. Bu nedenle, yalnız seçkin insanların satın alabileceği pahalı bir telefon yapımındaki bir zafer, başarı olarak ne yazık ki adlandırılamaz.

Paylaş:

0 Comments:

Yorum Gönder

Haber Bülteni

Popular Posts

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *